• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Të gjatë, të shkurtër, nën apo mbi gju? Hidh një sy nga fundet e vjeshtës se janë vërtetë wow

Fund i gjatë, i mesëm apo i shkurtër, gjatësia varet nga preferencat tuaja, por ne mund t’ju ​​themi se cilat janë modelet që duhet të keni nga koleksioni vjeshtë-dimër 2021 dhe nuk duhet t’i humbisni.

Nga fundet me pala korenti që na shoqëruan gjatë verës e nuk do na braktisin as në vjeshtë, (duke u përshtatur në cilësi dhe ngjyra me stinën e ftohtë), tek variantet më të trasha që na kujtojnë vitet ‘80.

Nga minifundet me modele gjeometrike, në stilin e përsosur “back to school”, deri tek fundet e rafinuara, elegantë, fiks për zyrë.

 

Pa harruar fundet e gjata: një zgjidhje e lehtë dhe stil, e thjeshtë për t’u kombinuar edhe me atlete apo mokasinë për të qenë rehat.

Ka për të gjithë e ka gjithçka, veç zgjidhni…/revistawho.com