• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Të dua përgjithmonë”, Kourtney i jep fund debateve me Kim

Pas debateve të shumta, motrat Kim dhe Kourtney Kardashian duket se po ecin drejt përmirësimit të marrëdhënies së tyre dhe kjo është vënë re gjatë ditëlindje së Kim. Edhe pse e dyshonim, nuk ka munguar urimi i motrës së madhe në këtë ditë kaq të rëndësishme. Ajo i ka kushtuar një postim në ‘Instagram’ së bashku me një dedikim zemre. Kourtney ka zgjedhur të publikojë një foto të të dyjave të vitit 1996. “Gëzuar ditëlindjen Kimberly Noel Kardashian West, të dua përgjithmonë”, shkruan ajo. Duket se pas deklaratës të fundit të Kourtney-t për Kim ku u shpreh se ishte njeriu më i keq në botë, gjakrat mes motrave janë qetësuar dhe marrëdhënia e tyre po rregullohet.