• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Të bashkuar”, Flori Mumajesi ndan me të gjithë këtë mesazh motivues

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi i është bashkuar thirrjeve të ndryshme nga personazhet e njohur gjatë këtyre ditëve të vështira në vend.

Ai ka publikuar në llogarinë e tij një video me një mesazh special, ku ka theksuar se populli shqiptar është mjaft i fortë.

“Të bashkuar. Kam krijuar këngë nga shpirti, por kjo ka qenë e krijuar me shpirt prej vitesh. Qëllimi? Jo vetëm të argëtojmë e të ndryshojmë standartet e programeve muzikore  dhe argëtues. Por sigurisht të ndajmë me të gjithë mesazhe të tilla, krijuar nga shpirti në shpirt”, ka shkruar Mumajesi krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Fansat e Florit kanë lënë një sërë komentesh duke e falenderuar këngëtarin për këtë mesazh, por dhe duke theksuar se muzika është ilaçi më i mirë për të gjithë këto ditë./revistawho.com