• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Tayna nuk ndalet, ndryshon drastikisht pamjen

Tayna është një nga reperet më të komentuara në Shqipëri, qoftë për karrierën, apo për jetën e saj personale. Tayna është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa së fundmi ka zbuluar se ajo ka bërë sërish një ndryshim në ’look’. Reperja ka vendosur të kthehet sërish në ‘origjinë’ me ‘look-un’ që e kemi parë në fillimet e karrierës. Tani ajo ka flokë shumë të gjatë dhe të zinj. Ky ndryshim erdhi menjëherë pas flokëve biondë, një ndryshim që u prit shumë mirë nga ndjekësit. Tayna momentalisht ndodhet në Amerikë, ku u tha se po punon për projektin e saj të ri dhe ndoshta ky ndryshim mund të ketë qenë pikërisht për këtë. Reperja njihet për eksperimentet e shumta me pamjen e saj dhe përsa i përket ‘look-ut’ të ri, ende nuk e dimë se sa do zgjasi./revistawho.com