• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Tayna e përmendi në këngën e saj, reagon Eni Koçi

Para pak orësh, Tayna ka publikuar këngën e saj më të re “Bass”. Edhe pse e sapo publikuar, kënga është pritur mjaft mirê. Në tekst Tayna flet edhe për sukseset e karrierës së saj që nga fillimi.

Mirëpo, në sy bie edhe një tjetër detaj nga teksti i “Bass”, ku Tayna përmend flokët e Eni Koçit në kontekst pozitiv.

Nuk ka vonuar edhe reagimi i Enit e cila në Instagram ka shkruar: “Tayna fantastike si gjithmonë. Për flokët e mia e dini vet”. Duket se  Eni e ka pritur mjaft mirë dhe e vlerëson Taynën si artiste.

CLOSE
CLOSE