• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Në shtëpinë e...

Tavan me yje dhe mure të vizatuara, brenda shtëpisë luksoze të Ponit (FOTOT)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Poni ka vendosur të tregojë një pjesë të shtëpisë së saj me fotot e postuara në Insta Story. Tavan me yje, mure të vizatuara dhe një mobilim i bardhë, kjo është dhoma e djalit të Ponit. Pamjet janë fantastike dhe të kënaqin syrin. Pse jo, mamatë mund të frymëzohen me këtë ide të dhomës./revistawho.com