• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Taulant Xhaka feston ditëlindjen me dhuratën më të bukur që mund të merrte

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka ka festuar sot ditëlindjen pranë të voglit të tij, Klevis.

Sportisti ka publikuar në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një foto të vogëlushit, duke treguar se ai është dhurata më e bukur që mund të kishte marrë.

“Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe bashkëshortja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishe ti biri im. Faleminderit që më bëre mua babain tënd. Ti ke një mama të bukur dhe të fortë, një baba që do të mbrojë gjithmonë. Të dua ty dhe mamanë tënde verbërisht”, ka shkruar Xhaka krah postimit ku ka zbuluar dhe pamjen e plotë të të voglit. Me siguri Taulanti është duke përjetuar periudhën më të bukur në jetën e tij pasi familja u zgjerua me një tjetër anëtar, fryt i dashurisë disavjeçare me bashkëshorten e tij, Arbnora./revistawho.com

View this post on Instagram

Today is my birthday. God and my wife gave me the most beautiful gift and that was you my son. Thank you for making me your dad. You have a strong beautiful mother, a father who will protect you forever.I love you and your mama unconditionally. @__arbnoraaaaaa__ Heute ist mein Geburtstag. Gott und meine Frau gaben mir das schönste Geschenk und das warst du mein Sohn. Danke, dass du mich zu deinem Vater gemacht hast. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t'ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte.

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on