• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Tarik nuk përmbahet dhe puth Nehirin, ja ç’do ndodhë nesër

Zara i rrëfen Nazimit se tashmë është në dijeni të mashtrimit që ai dhe Tarik i kanë bërë Nehirit. Kjo e fundit po qëndron në shtëpinë e Nazimit. Nazim dhe Tarik kanë nisur një luftë të ftohtë për t’i fituar zemrën Nehirit. Tarik puth Nehirin duke përfituar nga mungesa e Nazimit në shtëpi. Nazim nuk e arrin dot këtë moment