• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Talenti trashëgohet dhe vajza e Marcela Latit na e vërteton më së miri këtë

Fotoja më e fundit e vogëlushes së Marcela Latit dhe Armand Pezës, Kaltrës do i bindë të gjithë se talenti trashëgohet nga prindërit. Ka qenë Lati ajo e cila ka publikuar disa pamje në ‘Instastoryn’ e saj ku shfaqet vajza e cila po ideon një palë xhinse nga e para. E vogla ka shkëputur një pamje nga një bluzë duke e ngjitur më pas së bashku me disa temina, si figurë tek xhinset e gjera. Padyshim që vajza ka trashëguar të njëjtën dëshirë për gjërat e bukura njëjtë si Marcela dhe Mandi.
Mesa duket Kaltra ka fituar të gjitha virtytet e duhura nga prindërit e saj duke e dashur punën, artin dhe vullnetin e fortë për t’i çuar gjërat deri në fund./revistawho.com