• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Sugjerime, Who Life

Ta them unë çfarë të dhurosh në këto festa!

Sa herë afron fundviti, me gëzimin e festës rriten edhe dilemat për blerjet e dhuratave në këtë periudhë. Dhe në fakt është shumë e vështirë të gjesh dhuratën e duhur. Por ka një produkt që nuk del kurrë nga lista e dhuratave, në guidat që propozojnë të gjitha sajtet kushtuar jetës së bukur dhe ajo është ora. Një orë është një histori, është një kujtesë, që zgjat më shumë sesa një vit, e që në çdo çast të ditës a natës, mund të të sjellë në mendje njeriun e dashur… Dhe vuala, sugjerimi ynë i parë për ta dhuruar këtë ndërrim motmotesh është pikërisht një orë. Nga ato që nuk të bëhet ta heqësh nga dora, që kombinohet me çdo veshje dhe që këtë fundvit vjen edhe me një ofertë fantastike. Enzo Attini, është ora e krijuar me shijen italiane, me mekanizmin zvicerian dhe që vjen në treg shumë dashuri shqiptare. Propozimi i markës së njohur për këtë fundvit është 50% ulje në çdo blerje dhe bashkë me të si dhuratë vjen edhe një byzylyk dizajn, i stilizuar bukur, një kombinim perfekt me orat e markës Enzo Attini.

Marka Enzo Attini

Në të janë bashkuar dizajni më i mirë italian, me lëkurën më të mirë italiane dhe me mekanizmat e shkëlqyer zviceranë nga Ronda dhe Sellita.

Ne pjesën e mbrapme te orave, Attini kap thelbin e disa prej destinacioneve kulturore më të spikatura të Italisë duke paraqitur nje gdhendje të veçantë të rrënjëve të frymëzimit përtej çdo ore.

Me këtë linjë të produkteve dhe aksesorëve artistikë, Attini i propozon klientëve më të mirën e Italisë. Logoja e Enzo Attini është një vulë cilësie në vetevete! Attini përdor materiale premium për të bërë aksesorë vizualisht unikë. Kjo markë spikat, është guximshme dhe joshëse me një shpirt klasik,  të përjetshëm.

Me Enzo Attini, merr një pjesë të Italisë me vete! / revistawho.com