• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Këshilla, Lajme

Ta bëjmë të harrohet miti vjeshtë=flokë të errët. Çeluuuu!

Edhe pse moti po ftohet dhe me kohën është krijuar ideja që dimri është për flokët e errët dhe ngjyra më pak të forta, stilistët dhe trendet e modës po na tregojnë të kundërtën. Nuk ka limite, nëse ke dëshirë të eksperimentosh me ngjyra dhe të pëlqen vetja kur transformohesh.
Këtë vjeshtë sugjerohet biondja platin, biondja luleshtrydhe, biondja që ka një nuancë të kuqe, por edhe vetë e kuqja.


Mos harroni edhe nuancën karotë që ja pamë Dua Lipës me balluke për fushatat e javëve të fundit.
Për ju që guxoni edhe më shumë se kaq, ka edhe sugjerime me shumë ngjyra dhe nuanca njëherësh. Për më shumë, zgjidhni mes fotosh./revistawho.com