• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Jetë, Lajme

Studimi/ Vajzat e rritura nga nënat e rrepta bëhen të suksesshme

Kur nënat të bërtasin në fëmijëri apo edhe në adoleshencë, mund mos t’ju pëlqejë për momentin ama në të ardhmen do ti falenderoni.

Ulu mëso, bëj punët e shtëpisë, ki kujdes!!!, etj shprehje mund të duken të bezdishme ama ju vlejnë shumë në këtë periudhë. Sipas një studimi të fundit thuhet se fëmijët që rriten nga nënat të rrepta (veçanërisht vazjat) bëhen më të suksesshme në të ardhmen.

Kjo sepse ato e kanë një profesion, rrogë të mirë, sepse bëhen të pavarura dhe mbi të gjitha shumë të matura./revistawho.com