• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Studimi: Mosha kur ai mund të të tradhtojë është…

Sipas një studimi të ri, mosha në të cilën mund të tradhtoni më lehtë është 39 vjeç.
Hulumtimi është kryer nga “Illicit Encounters”, kompani e cila merret me hulumtime rreth martesës dhe njerëzve që bashkëjetojnë.

Sipas studimit, një pjesë e madhe e anketuesve nga Britania e Madhe, është gjetur që mosha më e rrezikshme për tradheti është 39 vjec.

Hulumtimi gjithashtu ka treguar se cili është shkaku kryesor që ndodhin tradhëti të shpeshta në atë moshë dhe sipas Encounters numri më i madh i tradhëtive kryhet gjatë pushimit të verës./revistawho.com