• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Stresi largohet nga Shqipëri, shpërngulet në një tjetër kryeqytet

Mesa duket ndarja mes Stresit dhe Keisit ka qenë e vështirë per të dy, pasi si është parë së fundmi si njëri, ashtu edhe tjetri kanë vendosur të vazhdojnë jetën në vende të ndryshme. Pasi Keisi zbuloi se është kthyer përsëri në Kanada dhe pëmes një postimi në llogarinë e saj ka treguar se është shumë e lumtur dhe se e kishte shumë të vështirë të përshtatej me jetën në Shqipëri, Stresi nga ana tjetër është shpërngulur në Kosovë, Prishtinë. Kjo u zbulua nga postimi i tij i fundit në të cilin ka shkruar: “Prej sot jam official banori më ri i Prishtinës. Skini dëgju gjo akoma ca keni me dëgju në ditët në vijim”. Nëse Stresi ka dashur t’i largohet jetës së Tiranës apo në Prishtinë ka shkuar për të punuar mbi projekte të reja, mbetet për t’u parë në vazhdim.