• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Stine dhe Graciela rikthehen me njëri-tjetrin, e pranojnë lajmin e bukur publikisht

Një vit më parë, Stine dhe Graciela pranuan publikisht se i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Me anë të një shkrimi të gjatë, Stine pranoi se gjërat mes tyre nuk kishin shkuar si duhej. Por me sa duket çifti ka hedhur pas krahëve çdo gje dhe janë rikthyer me njëri-tjetrin. Ata janë shfaqur sê bashku në “Shiko kush luan” dhe kanë pranuar hapur se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin. Me anë të një pyetësori, ata kanë treguar se ka qenë dëshira e të dyve të riktheheshin, pasi dashuria ka qenë më e fortë se çdo gjë tjetër. Kujtojmë se çifti janë prindër të një vajze 3-vjeçare të quajtur Estia.

CLOSE
CLOSE