• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot

Stefi Prifti ironizon Alketa Vejsiun në “Facebook”

Pas debatit mes Endri Priftit dhe Alketa Vjesiut, një ndër mbështetësit më të afërt të Endrit, vëllai i tij, vazhdon të ironizojë moderatoren përmes statuseve në rrjetet sociale. Mëngjesin e sotëm Stefi ka shpërndarë një foto të një prej faqeve më të njohur në rrjetet sociale, Lolita. “Po zonjë, jam i dehur!Por në mëngjes do jem përsëri esëll, ndërsa ti do të jesh akoma fallco”. Kaq ka mjaftuar dhe dhjetëra komente nga fansat kanë reaguar duke thënë se Endri dhe Stefi janë më të mirët.