• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Starton ‘Duplex’/ Orinda me të vjehrrën, mbështetja kryesore e Turit

Ditën e sotme do të mbahet puntata e parë premierë e spektaklit më të ri të humorit “Duplex”. Turi dhe aktorët do të kenë debutimin e parë nën logon e re të televizionit “Klan”. Sigurisht në këtë ditë mbështetja është ajo për të cilën kanë më shumë nevojë.

Përgjatë kësaj kohe bashkëshortja e Turit, Orinda Huta ka qenë mbështetësja kryesore për të dhe nuk mund të mungonte as në ditën e madhe. Së bashku me të ëmën e Turit ato ndodhen në publik për të përkrahur njeriun e tyre më të dashur.

“Ne të dyja”,- shkruan Orinda krahas fotos.

Në televizion “Duplex” do të nisë transmetimin ditë e nesërme./revistawho.com