• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Stafi i ‘Klanifornia’ dëgjon këtë këngë në një mbrëmje festive dhe Luana s’mund të ishte më e lumtur se kaq

Mbrëmjen e kaluar stafi i ‘Klanifornia’ u mblodhën në një darkë speciale për të festuar së bashku mbylljen e vitit. Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjkësve ka qenë një video në të cilën Marina ka etiketuar motrën e saj, Luana. Në të stafi i spektaklit ‘Klanifornia’ këndojnë dhe kërcejnë me këngën e Luanës.

Vjollca e ka ripublikuar këtë video bashkangjitur së cilës ka shkruar: “Stafi i ‘Klanifornia’ me këngën e ‘Shiko kush luan’”.

Ndonëse dy motrat Vjollca janë përballë njëra-tjetrës çdo të shtunë mbrëma, duket se ato nuk hezitojnë ta mbështesin njëra-tjetrën edhe në rrjetet sociale. Shpesh herë ato dhe kanë bërë xing me të njëjtat veshje, duke nxitur një sërë komentesh nga fansat e tyre./revistawho.com