• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Sozitë e aktorëve turq/ Janë kaq të ngjashëm sa nuk do t’i besoni syve

Aktorët turk janë kthyer në personazhet më të komentuar në media falë roleve të tyre në telenovelavat më të ndjekura të cilat transmetohen anë e mbanë botës. Një vëmendje të madhe merr edhe pamja e tyre dhe shpeshherë ka patur raste kur ata janë krahasuar me yje me famë botërore. Më poshtë ju sjellim sozitë e aktorëve turk dhe ngjashmëria vërtet do t’ju habisë.