• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

Sot vajzat “çmenden” për këtë aksesor, Inis dhe Ingrit Gjoni e kanë vendosur 12 vite më parë (FOTO)

Aksesori më në modë ditët e sotme është padyshim “choker-i”, varësja e ngushtë në qafë që po “çmend” të gjithë vajzat. Qoftë në dalje publike, qoftë në përditshmëri, choker-i është i pandashëm. Edhe pse duket sikur kjo modë erdhi nga jashtë në fakt 12 vite më parë motrat Gjoni e kanë vendosur para të gjithëve shkruan In.tv. Në videoklipin “I ziu ti” i vitit 2005, shihen qartë të dy motrat me choker pas qafës, në atë kohë ku askujt nuk i kishte shkuar mendja ta vendoste një të tillë./revistawho.com