• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Sot sërish dimër dhe fundjava ka surpriza jo të bukura

Edhe mesi i javës do të shoqërohet nga temperatura të ulëta që do të variojnë nga 1 deri në 12 gradë. Moti do të jetë kryesisht i ftohtë, ndonëse disa vende do të mbulohen edhe nga rrezet e diellit.
Edhe dita e enjte dhe e premte do të ketë të njëtat temperatura, ndërsa fundjava do ju privojë në shtëpi për shkak të rreshjeve të shiut./revistawho.com