• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sot rifillon ‘Klanifornia’: Të gjithë sytë nga Marina dhe nuri i saj i shtatzënisë

Marina Vjollca dhe gjithë stafi i aktorëve i është rikthyer punës me programin e humorit “Klanifornia”.

Nga sot, nis transmetimi çdo të shtunë i programit të njohur dhe me siguri ky sezon do ketë vëmendjen ca më të madhe tek Marina, e cila është në pritje të ëmbël prej pak muajsh.

Zonjat e zonjushat, me siguri do shohin me vëmendjen veshjet e saj, e look-un, që do e kompletojë edhe nuri i ëmbël i shtatzënisë.

Sezonin moderatorja po e hap me një fustan të bardhë të gjatë e me detaje thurjesh me duar, që i tregojnë kaq bukur barkun e rrumbullakosur.

Marina jo rrallë herë edhe ka aktruar në “Klanifornia”, ndaj mezi po i presim edhe këto performanca të saj./revistawho.com