• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sot në “Për’puthen” pati shuplaka dhe largim nga studio

Në “Për’puthen” sot u mbajt takimi midis Anës dhe Kristos, takim që ajo e konsideroi të dështuar. Por Ana paska pasur afrimitet edhe me Erionin në prapaskena. Pamjet e tyre u transmetuan dhe dukej sikur po bëheshin gati për t’u puthur. Situata acaroi Mikelën.
Sapo do të fillonte takimi 4 minutësh i Anës me Erionin për të sqaruar afrimitetin, Mikela u ngrit, hoqi mikrofonin dhe e goditi në shuplakë Erionin.
Djaloshi nuk reagoi në fillim, por Ana e nxiti që t’i shkonte mbrapa për ta qetësuar për hir të afrimitetit që kanë pasur./revistawho.com