• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sot finalja e madhe e ‘The voice of Albania’, i ftuar special këngëtari i njohur (VIDEO)

Mbrëmjen e sotmë në ekranin e ‘Top Channel’ do të transmetohet live finalja e madhe e spektaklit ‘The Voice of Albania’. Sigurisht që kjo mbrëmje rezervon surpriza të ndryshme. Një nga ato do të jetë performance e një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj. Këtë gjë e ka bërë të ditur dhe Sara Hoxha në profilin e saj të ‘Instagram-it’ ku përmes një videoje duket se Albani do të këndojë hitin e tij më të fundit ‘Unë dhe ti’.

A video posted by Sara Hoxha (@s.hoxha) on