• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Sot e përmbyllëm me festën e fundit”, Rudina Magjistari zbulon detajet e ditëlindjes së vajzës

Vogëlushja e Rudina Magjistarit, Mia ka mbushur këtë javë 4 vjeç. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbëlsirave nga festa e vajzës, mbi të cilën shkruhet emri i saj.

“Mia ime këtë javë bëri 4 vjeç dhe sot e përmbyllëm me festën e fundit, javën e festimeve. E lumtur”, ka shkruar Rudina krah postimit të saj më të fundit në rrjetet sociale.

Në të nuk kanë munguar dhe urimet e shumta nga ndjekësit e saj, të cilët i kanë uruar Mias edhe 100 vite të tjera të lumtura.

Ashtu si fëmijët e tjerë, duket se dhe festa e më të voglës së familjes ka zgjatur shumë duke e mbyllur gjithçka ditën e sotme.

Kujtojmë se Rudina publikon rrallë herë foto të vajzës së saj, duke dashur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrjeteve sociale./revistawho.com