• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sot Dita Ndërkombëtare e Dancit, ja si dukej Kledi Kadiu 32 vjet më parë

Ai është një nga balerinët më të mirë shqiptar, i cili e ka zhvilluar karrierën jashtë Shqipërie. Bëhet fjalë për Kledi Kadiun i cili sot në Ditën Ndërkombëtare të Dancit, ka postuar një foto nga fëmijëria e tij. Ajo është realizuar 32 vite më parë në shkollën e Baletit në Tiranë. Sot Kledi Kadiu është një nga balerinët më të njohur në Itali dhe është baba i një vogëlushe me emrin, Lea.

4 ottobre Giornata MONDIALE DELLA DANZA 32 anni fa TIRANA -ALB

A photo posted by Kledi Kadiu (@kledi) on