• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sot dhe dikur, si dukej Tayna me mikrofonin në dorë duke kënduar?

 

Mbrëmjen e sotme, reperja e njohur, Tayna ka publikuar një foto e cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj.
Artistja ka bashkuar një foto të sajën kur ka qenë e vogël me mikrofon në dorë duke kënduar dhe një tjetër në koncertet e sotme.
Siç duket dhe nga pamja, Tayna nuk ka qëndruar asnjëherë larg mikrofonit dhe muzikës. Komentet e ndjekësve kanë qenë të ndryshme, duke i treguar si çdo herë tjetër dashurinë e tyre të madhe.
Kujtojmë se tashmë Tayna është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime në kanalin e ‘Youtube’./revistawho.com