• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Songyl” lë pas dore aktrimin dhe modelon për herë të parë

Aktorja turke Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “Songylit” në serialin “Lule të vetmuara”. Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj. Së fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re. Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz për London Fashion Ëeek. “Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja./revistawho.com