• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sky bëri 6 muaj dhe mami Afërdita na e ëmbëlsoi ditën me këto foto kaq të bukura

Koha fluturon kur je nënë. Dhe kur shfleton fotot e fëmijëve, e kupton më mirë këtë rregull universal. Afërdita Dreshaj në 6-mujorin e djalit të saj, ka ndarë me fansat disa foto shumë të ëmbla në Instagram.

Afërdita nuk i ka kursyer fjalët që çdo nëne i burojnë nga zemra duke e quajtur SKY-n qiellin dhe jetën e saj, pa fshehur as ekzaltimin për faktin sesa shpejt po rritet ai. Këngëtarja e njohur, u bë nënë për herë para 6 muajsh.

Ajo u martua në vitin 2019 me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa dashuria e tyre tashmë është bekuar edhe me të voglin Skye Blue.