• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Skivi së shpejti me produksione të reja muzikore…

Reperi i njohur kosovar, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi do të publikojë së shpejti projekte të reja muzikore. Ai ka paralajmëruar për dy bashkëpunime, një me këngëtaren Soni Malaj, dhe kënga tjetër me këngëtaren Jonida Maliqi. Ai e ka konfirmuar sërish publikimin e këngëve përmes një fotoje në Instagram.