• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Skandal në Hollywood, aktori akuzohet për kanibalizëm dhe heq dorë nga filmi me JLo

Një tjetër skandal ka pushtuar ‘Hollywood’, pasi një sërë mesazhesh që pretendohet të jenë shkruar nga aktori Armie Hammer tregojnë fantazitë e tij për përdhunim dhe kanibalizëm. Aktori i njohur do të luante shumë shpejt si protagonist në ‘Shotgun Wedding’ filmi më i ri i JLo, por pasi plasi skandali, ka hequr dorë i detyruar nga rrëmuja që ka zaptuar jetën e tij personale.

Vetë aktori ka reaguar për herë të parë për ‘TMZ’, duke u shprehur: “As nuk kam ndërmend t’ju përgjigjem talljeve, por në këtë valë sulmesh online kundra meje, nuk mundem t’i lë vetëm fëmijët e mi për 4 muaj dhe të iki për të xhiruar një film në Republikën Domenikane. ‘Lionsgate’ më ka suportuar dhe jam mirënjohës për këtë fakt”.

Hammer u bë personazhi më i përfolur ditët e fundit pasi disa mesazhe që mendohet  se janë dërguar prej tij tek femra të ndryshme kanë përmbajtje që tregojnë fantazitë e tij ekstreme seksuale.

Jeta private e aktorit ka zënë më herët faqet e para të mediave, kur deklaroi se i pëlqente të ishte dominant në sex, por pasi u mnartua dëshirat e tij u zbutën pasi nuk mund t’i bënte veprime si kapja e flokëve apo vendosja e duarve në fyt gruas së tij./revistawho.com