• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

SKANDAL NE BRITANI/ Princi Charles është gay, kapet mat duke puthur një djalë (FOTOT)

Britania e Madhe dhe veçanërisht oborri mbretëror në Buckingham Palace janë tronditur sot nga një skandal. Prestigjiozja britanike “Globe” ka botuar lajmin se Princi Charles është homoseksual. Artikulli shoqërohet edhe me disa foto ku Charles, bashkëshort i Camilla Parker dhe baba i dy djemve nga martesa me Princeshën e ndjerë Lady Diana, puthet me një djalosh. Edhe pse kanë kaluar disa orë nga publikimi i skandalit, në pallatin mbretëror ka vetëm heshtje. Asnjë reagim. Princi shfaqet teksa puth djaloshin në buzë me dorën e vendosur në bel. Ndërsa në një pozë tjetër, i riu po përpiqet t’i rregullojë kravatën. Kjo nuk është hera e parë që Charles përflitet për prirje homoseksuale. Siç shkruajnë mediat e huaja, në vitin 2003 ai u diskutua për një lidhje të veçantë me një nga shoqëruesit por kurrë nuk u konfirmua. Po ashtu ka zëra që thonë se gruaja e tij e dytë, Camilla Parker, është në dijeni e prej vitit 2005 ka nisur praktikat e divorcit.

Schermata-2016-06-03-a-09.12.01 (1)

Schermata-2016-06-03-a-09.12.141Schermata-2016-06-03-a-09.12.28