• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Skandal/ Ja çfarë ka ndodhur në ujërat e mrekullueshëm të Ksamilit

Ujërat e Ksamilit janë ndotur sot, duke shokuar të gjithë njerëzit. Në redaksinë e newsbomb.al kanë mbërritur foto nga qytetarë të shqetësuar. Ekspertët e mjedisit nuk janë në gjendje ta përcaktojnë se çfarë është kjo lëndë me ngjyrë të kuqerremtë dhe mbi të gjitha të marrin masa për ta parandaluar. Bukuritë natyrore të vendit tonë po shkatërrohen çdo ditë e më shumë nga dora e njeriut dhe duhet marrë masa të menjëhershme për të parandaluar këto gjëra.

14593557_10210791472162230_372884407_n 14580310_10210791472242232_866956987_n

CLOSE
CLOSE