• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Moti

Sinoptikanët: Më e keqja pritet nesër, ja qytetet më të rrezikuara

Gjendja në vendin tonë vazhdon të jetë tepër alarmante. Sinoptikanët kanë deklaruar se situata ditën e nesërme do të jetë akoma më e keqe, duke u përkeqësuar gjatë mesnatës dhe paradites së nesërme, raporton JetaOshQejf. Qytetet më të rrezikuara do të jenë Gjirokastra dhe Saranda, por probleme do të ketë në të gjithë vendin. Pas së nesërmes pritet një përmirësim i motit, por do të ketë ulje temperaturash.