• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Sindi largohet e përlotur nga studio prej Julit, Murati e ndjek pas

Dramat në ‘Përputhen’ nuk kanë fund dhe sërish është Sindi kryefjala. Ajo ka nisur një diskutim në studio duke treguar se është ndjerë e ofenduar nga Juli. Gjatë një videoje live në ‘Instagram’, konkurenti i spektaklit ka përdorur një fjalë të paparështatshme, por nuk pranon që ka qenë për Sindin, por është acaruar nga telefoni i tij. Edhe pse u sqarua kjo situatë, Sindi e ka ruajtur videon dhe ja ka nisur produksionit. Pastaj nis të qajë dhe del nga studio në mes të programit. Pas i shkon edhe Murati që me siguri do ta ngushëllojë. A do kthehet më apo jo, nuk e dimë, por edhe nëse nuk e bën, do kemi ca drama më pak në televizion./revistawho.com