• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Sinan Vllasaliu shumë shpejt me një biznes në Amerikë

Këngëtari i mirënjohur Sinan Vllasaliu është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare. Përveç muzikës, këngëtari merret dhe me biznes. Ai është shprehur se së shpejti do të hapë një restorant në Dallas.