• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Silva Gunbardhi tregon linjat perfekte në plazh, zbuloni kush e shoqëron

Silva Gunbardhi është në formën e saj më të mirë në këtë sezon të nxehtë vere. Edhe pse tashmë nënë e një djali, këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku shfaqet me linja perfekte. Ajo tani ndodhet në Sarandë në shoqërinë e  Eranda Libohovës për të kaluar disa ditë të këndshme mes mikesh. Nga fotot e postuara nga vajzat vërejmë që ato po ja kalojnë shumë mirë nën petkun e detit, diellit dhe ritmeve të muzikës. Epo pushimet kanë filluar dhe ku ka më bukur se të shkëputesh nga qyteti për pak çaste!

CLOSE
CLOSE