• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Sikletet e një veshjeje të parehatshme që përjetoi Elvana Gjata, ja detajet që ju shpëtuan

Të qeshura, rrëfime, përgjigje të munguara, ishin këto detajet që karakterizuan puntatën e mbrëmshme të emsionit “ Xing me Ermalin” me të ftuar speciale këngëtaren Elvana Gjata.

Në pamje të parë çdo gjë shkoi mirë në emision, por ishin dy detaje që e bezdisën shumë këngëtaren gjatë gjithë intervistën,   dekolteja dhe takat e larta.

Që në momentin e parë kur Elavan hyri në studio dukej shumë në siklet dhe mbante dorën gjithë kohes tek jaka e veshjes pasi nuk donte të zbulohej më shumë seç duhej.

Ky nuk ishte i vetmi siklet i mbrëmjes, sa herë që i duhej të çohej me siguri pendohej prej takave shumë të larta, nga mënyra e qëndrimit të këngëtares dukej që nuk ishte aspak rehat me to.

Por këto siklete nuk ja prishën aspak mbrëmjen Elvanës e cila i kaloi me shumë sportivitet dhe u duk se e shijoi shumë gjithë mbrëmjen.