• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si u shfaqën Kate dhe William në udhëtimin e tyre të fundit 3 ditor?

Duka dhe dukesha i Cambridge kanë udhëtuar këto javë në një tur drejt qytetit të Dublint dhe një sërë vendesh të tjera. Së fundmi Kate dhe William kanë ndarë një foto nga udhëtimi i tyre 3 ditor në Ireland, ku u shfaqën mjaft të qeshur. Kjo pozë mori komente mjaft pozitive në rrjet, ndërsa u zbulua se çifti do të kthehet sërish në Londër javën tjetër për të takuar Meghan dhe Harry-n.

Kujtojmë se pas tërheqjes së këtyre dy të fundit nga mbretëria, përgjegjësitë dhe detyrat për Kate dhe William janë shtuar./revistawho.com