• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si t’i njoftoni fëmijët se mbaroi shkolla? Merrni shembullin e Sarah Jessica Parker

Aktorja e njohur e ‘Sex and the city’, Sarah Jessica Parker ka publikuar së fundmi një foto shumë të bukur të dy binjakëve të saj, 11 vjeçarë, të cilët sapo përfunduan klasën e gjashtë. Aktorja i ka thënë mirupafshim klasës së 6-të dhe ka lajmëruar se po presin vitin tjetër shkollot. Jessica nuk ka harruar të falenderojë mësueset për mirësinë dhe punën e tyre të madhe.

“Vajza hiqni bateritë e alarmeve të zgjimit, pasi tashmë erdhi vera”, ka përfunduar shkrimi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Muajin e kaluar 58-vjeçarja ndau gjithashtu një foto plot emocione në përfundim të shkollës së mesme të djalit të saj 18-vjeçar, James./revistawho.com