• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Si të ... ?

Si të pastrojmë këpucët kastor

Uthulla është zgjidhja më e mirë për pastrimin e tyre. Hidhni pak uthull mbi një copë dhe pastrojini këpucët tuaja. Ato do të duken më të pastërta dhe me shkëlqim.
Por edhe në këtë rast lind një problem, aroma. Pasi i keni pastruar me uthull, këpucët mund të mbajnë erë uthull.
Nxirrni në ballkon dhe lërini të ajrosen për disa orë.
Kur t’i vishni do të jenë të pastërta, me shkëlqim dhe nuk do të mbajnë erë.