• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Si të mos mjaftojë Brad, pranë tij edhe Bradley, dopio pamje seksi në një stadium

Dy beqarët më të dëshiruar në histori, së bashku në shkallët e një stadiumi
Brad Pitt dhe Bradley Cooper u fotografuan në mbylljen e ‘US OPEN’, të dy së bashku duke qëndruar e shijuar lojën e fundit të sezonit. Brad ishte i veshur me një kapele (kovë) të bardhë dhe syze të errëta, dhe Cooper me një këmishë blu, pa u përpjekur fare që ta mbulojë fytyrën.

Ata janë fotografuar duke biseduar, e komentuar pikët e ndeshjes, ndërsa herë-herë shprehnin entuziazmin. Dy aktorët janë miq shumë të mirë dhe padyshim dy meshkujt më të diskutuar dhe pëlqyer në botë./revistawho.com