• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si parashikohet moti sot dhe ndryshimet e temperaturave

Shqipëria vijon të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti sot në vend parashikohet të mbajë i ngrohtë me kthjellime dhe diell. Temperaturat e ajrit gjatë ditës së sotme do të luhatën nga 11 deri në 17 °C.

Dita e enjte do të mbajë mot të kthjellët e me diell. Temperaturat do të lëvizin nga 8 deri në 16 °C./revistawho.com