• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si një modele kopertinash, Miriam Cani publikon fotot më të bukura të Ameli

Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukuroshja është rritur kaq shumë dhe në këto imazhe të publikuara nga e ëma duket si një modele kopertinash. “E gjithë bota ime”, ka shkruar Miriam krahas dy fotove. Kaq ka mjaftuar që një numër i madh komentesh nga më të ëmbla t’i dedikohen së voglës.

View this post on Instagram

E gjithë 🌎 ime

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Sa më shumë kalon koha, aq më shumë vihet re ngjashmëria e saj veçanërisht me Miriamin. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja publikon foto të vajzës, por prej kohësh imazhet e saj ishin të rralla dhe duket se të gjithëve ju kishte munguar. / revistawho.com