• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Si ka ndryshuar jeta e Kastro Zizos pas ardhjes në jetë të Dantes?

I ftuar në ‘E diell’, këngëtari i njohur, Kastro Zizo ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta e tij private duke treguar dhe si u ndje pasi u bë baba për herë të tretë. Përballë pyetjeve të Ervinit, Kastro ka treguar se raportin me mamanë  djalit të tij, Sarën ka dashur ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Ai ka treguar se gjatë ardhjes në jetë të Dantes ka kaluar 90 minuta plot emocion dhe ankth, por momenti kur mund ta merrte në krahë dhe ta puthte në ballë ishte ndjesia më e madhe në botë për të. Artisti nuk ka hezituar dhe të shpjegojë se si lahet një fëmijë i vogël, duke treguar se ka mjaft kujdes për vogëlushin e tij.

Kastro ndau dhe momentin kur partnerja e ti, Sara ishte gati të lindte dhe pak para atyre minutave vendosi t’i pohojë edhe njëherë se e donte shumë./revistawho.com