• youuinsttaaffccbb
TEST
4, Instant Articles, Lajme

Si ja dolën William dhe Harry të sillen para gjithë botës sikur i kanë punët vaj?

Në 60-vjetorin e lindjes së Princeshë Dianës, nënës së tyre, William dhe Harry, qëndruan para statujës në nder të saj, e para gjithë botës si vëllezërit shembullor, që nuk kanë pasur asnjëherë probleme.

Sipas analistëve mbretërorë, gjithçka ka qenë një aleancë e mirë e dy vëllezërve që të nderojnë figurën e nënës së tyre. Me kompromis të dyanshëm, vendosën që çdo konflikt ta lënë pas.

Marrëdhënia e tyre vazhdon të mbetet e ftohtë dhe nuk ka shumë gjasa t’i kthehen raportit të dikurshëm./revistawho.com