• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Si i tregon Camila gjithë botës se i pëlqen barku, celuliti dhe strijat? Me një video ku nuk e fsheh barkun aspak

Camila Cabello i ka treguar botës edhe njëherë tjetër se nuk i intereson fare çfarë thonë për fizikun e saj.

Videon e ka publikuar në ‘Tik tok’ e më tej në ‘Instagram’. Këngëtarja shfaqet në makinë dhe teksa flet tregon barkun e saj duke u shprehur se ndihet shumë e lumtur ashtu siç është. “Jam mirënjohëse për trupin tim sepse më lejon të jetoj siç dua. Jemi vajza, kemi celulit, strija, dhjam, dhe duhet t’i pranojmë”, shprehet ajo.

Me pak fjalë, Camilën nuk e ka prekur aspak zhurma online për fizikun e saj që plasi pas fotove nga plazhi./revistawho.com

@camilacabello

i luv my body

♬ original sound – Camila Cabello