• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Si i ati dhe i biri, Almeda është në hall me dëshirat e djalit dhe bashkëshortit

Almeda ka publikuar një video të shkurtër të djalit të saj dukë parë e prekur një makinë luksoze sportive, në ngjyrë të kuqe. Dukshëm i vogli i saj i ka shumë qejf makinat dhe këtë pasion siç shpjegon e ëma e ka marrë nga babai i tij. Edhe aktori turk ka treguar herë pas here që dashurinë për makinat e shpejta e ka të madhe.

Nuk e dimë si do ja dalë Almeda me djemtë e shtëpisë, por këto dëshira kaq të shtrenjta me siguri ja bëjnë të vështirë zgjedhjet nëse i duhet të marrë ndonjë dhuratë apo diçka të ngjashme për ta./revistawho.com