• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Si Harry apo si Meghan? Ja kujt i ngjan Lilibet

Pak ditë më parë Harry dhe Meghan u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Lilibet. Emri që i vendosën vogëlushes ka rëndësi të veçantë pasi Lilibet është në nder të Mbretëreshës dhe emri i dytë Diana në kujtim të Princeshës Diana.

Një foto të vogëlushes nuk kemi ende sepse çifti po e shijojnë në privatësi të plotë këtë periudhë, por sipas burimeve nga mediat e huaja, Lilibet i ngjan edhe Harry-t, edhe Meghanit.

“Lili është kaq perfekte sa Harry dhe Meghan nuk e kishin imagjinuar. Ata janë të dashuruar me të dhe është shumë e bukur. Një përzierje mes Harry-t dhe Meghanit”-tha një burim për Us Weekly.