• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Si flenë fëmijët? Shikoni Sky që do ju ëmbëlsojë ditën të gjithëve

Sa herë Sky fle gjumë, mami Afërdita dhe babi Jakub hedhin një sy nga dhoma e të birit për të parë si po fle. Dhe kësaj here kanë parë pamjen më të ëmbël të vogëlushit që fle me dorën mbi vete.

“Si fle ai me dorën e vendosur në atë mënyrë”, ka shkruar Afërdita e emocionuar nga pamja. Me siguri kjo duhet të jetë një nga momentet më të bukura dhe të veçanta për dyshen e prindërve, që përjetojnë emocione si pamja e Sky duke fjetur në krevatin e tij./revistawho.com